פרקים

עוד פוסטים

פרק א

אני לא יכול להישאר עד סוף האירוע הוא אמר לי בצער כי אני חייב להספיק לטיסה.

תדחה את הטיסה למחר אמרתי לו. כי אירוע כמו שהולך להיות כאן הערב זה משהו שיקרה רק פעם אחת בחיים ועבור בחור אוקראיני שלא גדל כאן, עם המנטליות הישראלית שלנו, זו תהיה לך חוויה שתזכור כל החיים.

אני לא יכול. יש לבת שלי מסיבת יום הולדת.

בת כמה היא שאלתי ? שש הוא ענה.

אז באמת אל תפספס את הטיסה.

אתה יודע למה אמרתי לו?, כי הבת שלך תהיה רק פעם אחת בת שש. יום ההולדת הזו שלה לעולם לא תחזור.

תזכרו את זה לעולמים. את הפרק של ימי הילדות והנעורים של הילדים שלכם, את מסיבות הסיום, טקסים, מופע סיום החוג או המשחק הגורלי, כל מה שתפסידו מאלה לעולם לא יחזור.

ועל האירוע של פעם בחיים שהפסיד האורח, אספר בפרק הבא. אבל לפני כן, הערה לפרק א:

לונדון ופריז

ובכל זאת כל אשת ואיש עסקים יודע שבמציאות אי אפשר לא להפסיד כלום. אפשר להשתדל ולהתאמץ.

אז בשבוע שעבר הפסדתי את האירוע הראשון להורים ביחידה הקרבית של הבן שלי הקצין, ביקור ראשון שחיכיתי לו למעלה מארבע שנים.

הייתי בלונדון ופריז לנסיעה שתוכננה מזמן ושגם בה ציפו לי חוויות אדירות עם הבנות שלי, בניהן הופעות של הארי סטיילס באיצטדיון וומבלי בלונדון והופעה של בילי אייליש בפריז.

אז הפסדתי את הביקור של הבן וזה העציב אותי מאוד, אבל הרווחתי רגעים, בניהם רגע אחד בסוף ההופעה של בילי אייליש כששרתי מחובקת עם הבת שלי את מילות השיר Happier Than Ever ששתינו כל כך אוהבות ובאמת שהרגשתי מאושרת מתמיד . ורגע נוסף עם הבת השנייה כשיצאנו שתינו לרגע לחפש משהו קטן לאכול ובמקום ללכת על רחוב אוקספורד בחרנו דווקא לפנות לסמטאות, למקום שהיה ברור שלא נמצא כלום ופתאום אחרי דקה נפלנו במקרה על מסעדת Nobu, התיישבנו על הבר והתענגנו על מפגש משותף והנאות החיים.

אז אל תבחרו תמיד את הדרך המוכרת, או הבטוחה.

לפעמים דווקא בצדדים יכול לחכות לכם רגע לזכור או אולי אפילו הפרק הבא.

פרק ב

שלושים שנות נישואים.

שרון ויניב אדם חגגו השבוע שלושים שנות נישואים. לכבוד המאורע ולכבוד סיום פרק אישי מייגע של שנים שהגיע לסיומו תוכננה מסיבת הודיה שהחלה בהכנסת ספר תורה לבית הכנסת במושב ואז אירוע חידוש נדרים שכלל חופה מרגשת, עם הרבנית זינה המטורפת ומסיבת הודיה הכי שמחה, מדויקת ובלתי נשכחת שניתן לדמיין עם הבנים האדירים עומר, רואי וגל אדם וגם עם שולי רנד, אושר כהן, איתן מסורי, שלומי שבת ועוד.

ציון פרק של שלושים שנות נישואים של שרון ויניב שהם האנשים הכי קרובים אליי בעולם היה כל כך מרגש בגלל התוכן והמילים והדיוק של כל מה שנשזר מסביבן. אני מרגישה כל כך ברת מזל שיצא לי להיות באלוהי הפרטים של הרגעים האלה.

שרון ויניב הם דוגמא ומופת לזוגיות אמיצה, לחברות ביניהם ששזורה בשורשים עמוקים, לאהבה ותשוקה שניצתת כל הזמן מחדש, למנטורים שהם ביחד וכל אחד לחוד עבור זוגות בכלל ואנשים רבים כל כך בפרט, לדבק שעושה שמחה, לשפיות שמכניסה צניעות וענווה, לשמירה על ערכים כפנס מורה דרך לעולמים, לא משנה כמה מפתה הדרך ומסנוורת, ליכולת להתמודד עם סופות וגלים וסערות כי הביחד מנצח הכול, ליכולת לדבר ולהקשיב מהלב ובכך להמשיך ולשמור על גחלת הזוגיות, הנאמנות והאהבה.

התרגשתי באירוע הזה מעמקי הנשמה.

אני מאחלת גם לכם פרק כזה של שלושים שנה.

ולמי שפירק כמוני את הפרק הראשון, אני מאחלת למצוא את הפרק הבא ושהוא יהיה נגוע בטיפות של קסם כמו שיש לשרון ויניב ומה שהם מביאים לעולם. אמן 🙏

פרק ג

השבוע נפלה הממשלה. בנט מחזיר ציוד.

כל הצוות של לא מעט שחקני נשמה שהייתי חלק מהם בבחירות האחרונות במפלגת ימינה (כשבחרתי לעשות שלושה חודשי פוליטיקה מרתקים בתקופת הקורונה), כבר החלו להתפזר בחודשים האחרונים ולאט לאט בנט נשאר לבד. אין לי מושג מה הוא לא עשה טוב שכולם נטשו את הספינה. אבל עבורו וגם עבור מלא אנשים מאוד מוכשרים שזכיתי להכיר ולהעריך, נגמר פרק דרמטי. ומעניין מה יהיה הפרק הבא שלהם.

ברק הרשקוביץ המוכשר אגב שהיה מנהל הקמפיין של ימינה בבחירות האחרונות ושזכיתי לשמש כעוזרת שלו, עובד בטיק טוק. שזה בוודאות פרק חדש, שונה ומרתק.

לבנט אני מאחלת עוד פרקים מוצלחים. הוא איש טוב.

פרק ד

זה שעוד לא נכתב. החיים לימדו אותי שתמיד כדאי שיהיו לי על המדף פרקים שטרם נכתבו ושלעולמים אני אהיה במרדף להגשים אותם. אחרת מה יש לנו בחיים בעצם?

ומה אתכם? תעשו רגע צ’ק ליסט על הפרקים של החיים שלכם.

בהצלחה,

יעל זוהר

רגע לפני 50
השיחוק. ופשוטים ופשוטים הדברים. מערכות יחסים עם החיים. שלושה קצרים.