אז מה נשתנה אצלכם באמת?

חזרתם מ 0 ל 100 איך שפתחו את הכול?

שכחתם כבר את כל מה שהבטחתם לעצמכם לא לשכוח לעולם בזמן שהקורונה הכתה בכם ובעסקים שלכם וכפתה עליכם ישיבה חסרת מעש במשך חודשים עם פאקינג עצמכם?

תגידו תאמת, היה קצת כיף בקורונה טיים נכון? טוב נו הרבה כיף, למה קצת. זה רק לעצמכם אתם אומרים, זה בסדר אף אחד לא שומע.

ותגידו, אתם שמחים שזה נגמר ושתוכלו לחזור בגלל מצב חשבון הבנק הרעוע? או בגלל הצורך של רובכם פשוט לרדוף אחרי כסף? או שאתם פשוט עושים כמו כולם?

מעניין כל כך כמה מאתנו נשבעו שהם לעולם לא יחזרו למה שהיה לפני. שהם למדו המון על עצמם, הסיקו מסקנות, הפיקו לקחים, התמלאו בתובנות ושהם פשוט יודעים מעכשיו מה כן ואולי בעיקר מה לא. מעניין כמה זמן תחזיק השבועה הזו לעצמם.

נראה לי שיכול להיות מרתק המחקר שיעסוק בהשפעות החברתיות והאישיות האמתיות של הקורונה במרחק של שנתיים למשל מהיום.

האם מישהו יוכל לשאול את עצמו באמת מה נשתנה? או שכולם ידהרו בניסיון להרוויח יותר ולקנות בזה עוד יותר דברים שהם באמת תכלס לא צריכים וכלום בעצם לא ישתנה?

אז זהו שזה הכול תלוי בכם.

הקורונה זרקה עליכם הזדמנות פז נדירה, חד פעמית לעשות באמת חשבון נפש, להבין מהי המהות האמתית שמצויה בחייכם, מה תפל, מה העיקר ומה מיותר.

אני יודעת שרבים עשו את זה, בזמן שהיה להם שקט אמתי. נהדר. אבל המבחן האמתי שלכם מתחיל עכשיו.

כמי שחיה כבר כל כך הרבה שנים בשליטה אבסולוטית ומנהלת את החיים דרך שיטת חשיבה מיוחדת במינה (פיסיקה משפחתית אם זה מעניין אתכם), אני חייבת להגיד לכם שזו הזדמנות של פעם בחיים לא לזרוק לפח את כל מה שעברתם. רק החלטה חד משמעית ונחישות יביאו אתכם להצליח לשמור על מה שהשגתם בינכם לבין עצמכם, ולבין המשפחה שלכם בתקופה הזו.

אני יודעת שאת ההחלטות שקיבלתי עם עצמי בזמן הקורונה אין סיכוי שאני אשנה. אני מתכוונת להישאר נאמנה להן מאוד. אבל אני אדם נחוש עם אופי חזק להתמדה. אני מקווה שגם לכם יהיה כוח לא להישאב למקומות שלא רציתם להיות בהם.

הקורונה שמה לרובנו מול הפרצוף את העניין הזה של מהי משמעות בחיים שלנו ועד כמה כדאי לכם לעסוק בחיפוש אחריה ולא אחרי אושר. הרי הבנתם אני מקווה שהאושר לא נקנה בכסף, אלא מגיע אל מי שיש משמעות אמתית בחייו.

אז לפני שאתם חוזרים לרוץ בכל הכוח, הנה בא לו פסח ושוב יש לכם רגע לעצור ולשאול את עצמכם עוד פעם אחת ודי מה נשתנה?

מה אתם רוצים שישתנה באמת?

אם עד צאת החג תהיה לכם תשובה כנה ואמתית בינכם לבין עצמכם, אז כל שיישאר לכם זה לאמץ תכונות של מתמידים ולא לוותר לעצמכם.

אני מאחלת לכם שתצליחו. ואגב, לחזור מ 0 ל 100 אם אתם עושים את זה עם לב שלם, מתוך בחירה, כי יש לזה משמעות אמתית עבורכם, זה הכיף הכי גדול.

הנה אני עשיתי את זה במשך חודשיים רצוף ואני מאושרת היום, וגם מאוד עייפה, אבל מלאת משמעות.

בחודשיים האחרונים הייתה לי הזכות הגדולה לעסוק בעולמות המוזיקה האהובים עליי כל כך, להשאיר בהם חותם, להיכנס בהם לפרויקטים חדשים, מרתקים, מפתיעים, בינלאומיים ומיוחדים, להתרגש עד דמעות, להיות חלק מיצירות מצליחות ובמקביל גם לעשות פוליטיקה בקמפיין של מפלגת ימינה, של נפתלי בנט ואיילת שקד המצוינים ושל חבורה נפלאה של אנשים הכי טובים שיש, שנלחמו תחתם על כל קול במטרה להביא שינוי.

הכרתי בחודשיים האלה אנשים מוכשרים, יצירתיים, שחקני נשמה אדירים, נחושים, אנשי קריאייטיב מהמעלה הראשונה והם נכנסו לי ללב שהתרחב לכבודם בגאון עוד ועוד.

הזדמנות להגיד תודה שם לכולם ובראשם לברק הרשקוביץ האחד, יחיד ומיוחד, מנהל הקמפיין של ימינה.

ועוד דבר, בחודשים האחרונים יצא לי לשבת פעמים רבות למשך שעות ארוכות מאוד בבתי משפט, לרבות בית המשפט העליון.

זכיתי לשעות מרתקות לצד עורך דין הכי מקצועי ומטורף שפגשתי, פנומן חסר פשרות.

בבתי המשפט ובשעות אינסופיות של דיונים, גיליתי שאנשים שמונעים מכבוד עצמי, מוכנים לעיתים להפסיד הכול, רק למען כבודם שרק לדעתם נרמס. הם מוכנים בכדי להחזיר להם את כבודם האבוד לפגוע בכל דרך בצד השני.

הם לצערי לא למדו בזמן שנקרא מתנת קורונה כלום. חבל.

זהו, שיהיה לכם חג שמח, תיהנו מהמשפחה והחברים שלכם ותיהנו עם ומעצמכם 🙏

באהבה,

אני

סרט חובה -The worlds a little blurry – סרטה של בילי אייליש
דילמות